top of page

Psychologia

Patrycja Wonatowska - zdjęcie 2022 r..jpeg

PSYCHOLOG

Mgr Patrycja Wanatowska

Psycholożka, seksuolożka, terapeutka w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, edukatorka seksualna. Posiada uprawnienia konsultantki w punkcie testowania HIV.
 
Wykładowczyni na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie oraz SWPS w Poznaniu - Seksuologia praktyczna. Współtwórczyni Instytutu Pozytywnej Seksualności i podcastu Seksozoficznie.

https://swps.pl/podyplomowe-wykladowcy/31925-wonatowska-patrycja
http://sexpositiveinstitute.pl/portfolio2-item/patrycja-wonatowska/

Nominowana przez redakcję "Wysokich Obcasów" do grona Entuzjastek - grupy kobiet wyróżnionych za zaangażowanie w budowanie świadomości społecznej, entuzjazm i skuteczność.

Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu edukacji seksualnej i seksuologii zarówno polskich jak i zagranicznych (np. „SAR: Sexual Attitude Reassessment and Restructuring” prowadzonego przez SexCoachU dr Patti Britton i dr Roberta Dunlapa).

Członkini Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS.

Swoją pracę poświęca profilaktyce zaburzeń psychoseksualnych, szeroko rozumianej edukacji seksualnej i propagowaniu zdrowia seksualnego. Nadrzędną wartością jest dla mnie otwartość oraz pozytywne podejście do seksualności. Zajmuję się pełnym spektrum wsparcia osobom, których seksualność stała się problem. Pomagam w akceptowaniu własnej seksualności i orientacji seksualnej, prowadzę edukację rodzin.
 
W bezpieczny i niezagrażający sposób wspieram rozwój osobisty.

Współpracuje z organizacjami pozarządowymi, które działają na rzecz edukacji seksualnej oraz profilaktyki zdrowotnej HIV/AIDS.
 
Diagnozuje w zakresie:

pochwica, dyspareunia, kryzys w związku, wykorzystywanie seksualne, uzależnienie od seksu, zaburzenia seksualne, zaburzenia erekcji, brak orgazmu, problemy seksualne, zdrada, problemy z tożsamością i identyfikacją płciową, rozwój seksualny, chemseks, lgbt, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji i bliskich związków, trudności wieku rozwojowego, w tym zaburzenia odżywiania, trudności w zakresie rozwoju psychoseksualnego.
 
  Konsultuje dorosłe osoby obu płci, w parach oraz dzieci w wieku 12-17 lat.
Poniżej 16 roku życia konsultacja odbywa się w obecności rodzica.
Kamila Markiewicz - psycholog transportu_edited_edited_edited.jpg

PSYCHOLOG

TRANSPORTU

Mgr Kamila Markiewicz

Jest psychologiem uprawnionym do wykonywania badań psychologicznych

w zakresie psychologii transportu, wpisaną pod numerem EP.607/2020 do ewidencji psychologów prowadzonej przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Ukończyła studia magisterskie na kierunku społeczna psychologia kliniczna,

a także studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu i bezpieczeństwa

ruchu drogowego. 

Prywatnie, poza psychologią, interesuje się także motoryzacją, żeglarstwem morskim oraz wspinaczką wysokogórską. W wyniku połączenia  zainteresowań stale rozwija wiedzę dotyczącą funkcjonowania człowieka

w środowisku ruchu drogowego, kierowania pojazdem oraz zachowań

w sytuacjach stresu i wysokiego ryzyka. 

Oferuje psychologiczne badania kierowców i operatorów maszyn (psychotechnika, psycho-testy) prowadzone w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

 

W zakresie prowadzonej działalności Pracownia posiada uprawnienia nadane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr RP 343/20) oraz wpis do rejestru psychologów służby medycyny pracy prowadzonego przez Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, a tym samym zezwolenie do wydawania orzeczeń.

 

Badania przeprowadza osobiście, korzystając z testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz aparatury zatwierdzonej przez Instytut Transportu Samochodowego, co gwarantuje rzetelność diagnozy. 

Będąc psychologiem zdaje sobie sprawę, jak ważne są warunki przeprowadzania badań psychologicznych, dlatego priorytetem jest dla Niej zapewnienie właściwej

i spokojnej atmosfery. 

Tel: 123-456-789

bottom of page