top of page

Dietetyka kliniczna

DIETETYK

Mgr Agnieszka Kopacz

AGNIESZKA KOPACZ[37405].jpeg

Ukończyła dzienne studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW, podczas których odbyła liczne praktyki m. in. w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym W Warszawie. 

Obroniła pracę licencjacką na temat przyczyn i sposobów leczenia nadwagi oraz otyłości. Tematem  pracy była ,,Ocena spożycia napojów energetyzujących przez studentów”.

Na jej podstawie opublikowałam dwa artykuły naukowe

w czasopiśmie PZH (Polski Zakład Higieny): 

„ Badania uwarunkowań spożywania napojów energetyzujących przez studentów”

" Evaluation of energy drinks intake in selected student groups”

Dietetyką zajmuje się od ponad 10 lat.

Pisze artykuły na temat diety i zdrowego stylu życia i udziela wywiadów do radia, telewizji oraz prasy (m. in. Polsat, TVP, TVN, Gazeta Wyborcza, Newsweek, Polityka, Radiowa Jedynka i Trójka). Prowadzi również szkolenia dla firm.

 

Przeprowadziła m. in. szkolenie dla ponad 300 pracowników firmy Znany Lekarz. Jako ekspert również z dziedziny technologii żywności, jest proszona przez firmy spożywcze o wydanie opinii na temat bezpieczeństwa lub właściwości zdrowotnych czy odżywczych ich produktów. 
 

Aktualnie pracuje głównie jako dietetyk online. Moimi Pacjentami są Polacy z całego świata. Najczęściej z Europy (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Szwajcaria, Skandynawia), ale również z Azji (np, Singapur), czy z Ameryki Północnej (USA, Kanada).

 

Produkty, które proponuje w diecie dobiera do asortymentu dostępnego w miejscu zamieszkania pacjenta , nawet jeśli żyje na końcu lub na szczycie świata (jeden z nich mieszkał na szczycie kolejki narciarskiej w Alpach).

Tel: 123-456-789

bottom of page